505 871 810
Facebook Logo

O nas

Zajmujemy się  fizjoterapią medyczną oraz opieką nad osobami starszymi, dziećmi, niemowlętami oraz kobietami w ciąży i połogu.

Dlaczego my?

Firma to ludzie i to oni stanowią o naszej wartości. Nie jesteśmy kolejną korporacją medyczną, tylko rodzinną firmą z tradycjami i doświadczeniem w pracy jako fizjoterapeuci. Wiedząc jak ważny jest stopień wyszkolenia terapeuty, zatrudniamy rehabilitantów z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Wszyscy współpracujący z nami terapeuci są absolwentami Uniwersytetów Medycznych lub Akademii Wychowania Fizycznego, z wieloletnim stażem zawodowym i po licznych kursach doszkalających. Nie zatrudniamy absolwentów, którzy dopiero ukończyli studia. Trzymamy za nich kciuki w długiej drodze edukacji zawodowej, jednak wolimy by nie uczyli się na naszych podopiecznych ;) Jesteśmy oczywiście także członkami Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

Wiemy też jak ważne są umiejętności interpersonalne czy siła motywowania, zwłaszcza u dzieci i osób starszych.

Zależy nam na długofalowej współpracy z zadowolonymi klientami, którzy polecają nasze usługi dalej. Od wielu lat bazujemy na fali rekomendacji i możemy z dumą powiedzieć, że jest to nasze najcenniejsze osiągnięcie.

Dzięki przemyślanej strategii regionalnej (terapeuci są zazwyczaj przyporządkowani do konkretnej lokalizacji) jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na wizytę oraz zaproponować usługi wysokiej jakości w rozsądnych cenach . Mając na uwadze stały rozwoju naszej firmy, właśnie rozszerzamy działalność na inne miasta w Polsce.