505 871 810
Facebook Logo

O nas

Zajmujemy się kompleksową organizacją opieki osób starszych, dzieci, niemowląt oraz kobiet w ciąży i połogu.

Opieka-domowa.com powstała z myślą o naszych podopiecznych, o ludziach , którzy zmagają się z pewnymi problemami w życiu codziennym. Pozycję lidera w branży budowaliśmy przez klika lat, działając początkowo na terenie Warszawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dziś jesteśmy w stanie zapewnić Państwu opiekę wyszkolonego, sprawdzonego personelu. Każdy pacjent/podopieczny jest traktowany przez nas indywidualnie. Nie podejmujemy się zadań, którym nie jesteśmy w stanie podołać, a jako nadrzędną wartość stawiamy wysoką jakość usług.

Dlaczego my?

Firma to ludzie i to oni stanowią o naszej wartości. Nie jesteśmy korporacją medyczną, tylko rodzinną firmą z tradycjami i doświadczeniem w pracy jako fizjoterapeuci. Wiedząc jak ważny jest stopień wyszkolenia terapeuty, zatrudniamy rehabilitantów z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Wszyscy współpracujący z nami fizjoterapeuci są absolwentami Uniwersytetów Medycznych lub Akademii Wychowania Fizycznego, z wieloletnim stażem zawodowym i po licznych kursach doszkalających. Wiemy też co jest ważne w pracy z pacjentem, poza umiejętnościami zdobytymi na studiach :) 

Możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi specjalistami w dziedzinie rehabilitacji: osteopatami czy nawet doktorami nauk medycznych. Wszyscy nasi fizjoterapeuci są członkami Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

 

Zależy nam na długofalowej współpracy z zadowolonymi klientami, którzy polecają nasze usługi dalej. Od wielu lat bazujemy na fali rekomendacji i możemy z dumą powiedzieć, że jest to nasze najcenniejsze osiągnięcie.

Dzięki przemyślanej strategii regionalnej (terapeuci są zazwyczaj przyporządkowani do konkretnej lokalizacji) jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na wizytę oraz zaproponować usługi wysokiej jakości w rozsądnych cenach . Mając na uwadze stały rozwoju naszej firmy, właśnie rozszerzamy działalność na inne miasta w Polsce.