505 871 810

O nas

Zajmujemy się kompleksową organizacją opieki osób starszych, dzieci, niemowląt oraz kobiet w ciąży i połogu.

Opieka-domowa.com powstała z myślą o naszych podopiecznych, o ludziach , którzy zmagają się z pewnymi problemami w życiu codziennym. Pozycję lidera w branży budowaliśmy przez klika lat, działając głównie na terenie Warszawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dziś jesteśmy w stanie zapewnić Państwu opiekę wyszkolonego, sprawdzonego personelu. Każdy pacjent/podopieczny jest traktowany przez nas indywidualnie. Nie podejmujemy się zadań, którym nie jesteśmy w stanie podołać, a jako nadrzędną wartość stawiamy wysoką jakość usług.

Dlaczego my?

Firma to ludzie i to oni stanowią o naszej wartości. W myśl tej zasady zatrudniamy fizjoterapeutów tylko z wysokimi kwalifikacjami po Uniwersytetach Medycznych, z wieloletnim stażem zawodowym, po wielu kursach doszkalających. Możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi specjalistami w dziedzinie rehabilitacji: osteopatami czy doktorami nauk medycznych. Wszyscy nasi fizjoterapeuci są członkami Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

Nasze opiekunki/opiekunowie to z kolei osoby sprawdzone w wielu sytuacjach i współpracujące z nami przez kilka lat. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętność współpracy z pacjentem, empatię i wysokie standardy świadczonych usług.

Zapraszamy także do skorzystania z opieki medycznej naszych pielęgniarek oraz położnych. Pracujemy tylko z personelem z bogatym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w dużych ośrodkach medycznych.

Wykonujemy usługi masaży relaksacyjnych, ujędrniających, antycellulitowych, odchudzających i wielu innych. Nasi masażyści to doświadczeni pracownicy z szerokimi kwalifikacjami i kursami zawodowymi, pracujący w renomowanych ośrodkach Spa.

Proponujemy porady psychologiczne, psychoterapie, prowadzone w zaciszu domowym. W pewnych sytuacjach jest to najlepsze wyjście, np. problemy wychowawcze z dzieckiem łatwiej zaobserwować w znanym środowisku. Równie często bywa tak, że nasi podopieczni nie są w stanie wyjść i udać się na wizytę do gabinetu.

Zależy nam na długofalowej współpracy z zadowolonymi klientami, którzy polecają nasze usługi dalej. Od wielu lat bazujemy na fali rekomendacji i możemy z dumą powiedzieć, że jest to nasze najcenniejsze osiągnięcie.

Docieramy we wszystkie zakątki Warszawy i okolic , a dzięki przemyślanej strategii regionalnej jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na wizytę . Mając na uwadze stały rozwoju naszej firmy, wkrótce planujemy rozszerzyć działalność także na inne miasta.