505 871 810
Facebook Logo

Opinie klientów

 • Katarzyna R.
  Gorąco polecam rehabilitacje domową, specjaliści naprawdę wysokiej klasy!
   
 • Ewa i Robert W.
  Bardzo dziękujemy całemu zespołowi opieki za szybka reakcję i zorganizowanie rehabilitacji domowej po naprawdę dobrej cenie. Polecamy Państwa usługi z czystym sumieniem. Ewa i Robert W.
   
 • Anna K.
  Polecam firmę opieka-domowa.com. Szybko i bardzo profesjonalnie zorganizowano rehabilitanta dla mojego taty. Terapeuta naprawdę zna się na rzeczy i faktycznie posiada wiele dyplomów zarówno polskich jak i zagranicznych uczelni-dlatego w szczególnosci polecam Pana Rafała L. Nie wiem czy jeździ w inne dzielnice u nas był na Żoliborzu.
   
 • Marcin B.
  Jestem bardzo zadowolony z opiekunki, którą przydzieliła nam firma Opieka-domowa.com dla babci.
   
 • Beata Z.
  Korzystam z pomocy rehabilitanta dziecięcego dla mojej 7-miesięcznej córeczki.
  Uważam ,że za taką cenę i jakość usług warto zapłacić i nie latać z dzieckiem po przychodniach. Pomijam fakt ,że na NFZ z niemowlakiem to nie ma co liczyć, kolejki niesamowite...

   
 • Hanna B.
  Jestem zadowolona z opiekunki, która mieszka z mamą. Dziękuję za pomoc i oczywiście wkrótce rozpoczynamy tez rehabilitację.
   
 • Ewelina W, Warszawa
  Moja opinia o usługach Państwa firmy jest bardzo dobra. W chwili obecnej korzystamy z fizjoterapii domowej i wkrótce planujemy wziąć także opiekunkę do mojego prawie 90-letniego taty.
  Musze przyznać ,że rehabilitacja przynosi poprawę a Pan, który przychodzi do taty jest bardziej kompetentny niż personel szpitala.Widzę jak doskonale wpływa to na tatę i wyczekuje dni rehabilitacji, wierząc ,że tylko ten Pan mu pomoże, bo on sie zna najlepiej. Nie wiem na ile to efekt placebo, ale tata czuje sie lepiej i to dla mnie najważniejsze. Pozdawiam !